* TR   |   EN   |   DE
Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali Bodrumda otobüs şirketleri, Bodrum Otobüs Firmaları telefon numaraları, Bodrum Otogar Otobüs Firmaları, Bodrum Otogarından diğer İllere Otobüs Fiyatları, Otobüs Ücretleri, Yeni Otogar, Otogar , Garaj, Terminal, Şehirlerarası Otobüs, Otobüs Firmaları, Otobüs Şirketleri, Otobüs Saatleri, Dolmuş Saatleri, Toplu Taşıma, Intercity Bus Company, Linienbus Firmen, Fernbus, Adıyaman Anka Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Adıyaman Gülaras Turizm, Ak Turizm, Aksu Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm Ali Osman Ulusoy Amasya İtimat Turizm Anadolu Tufanbeyli Turizm, Anadolu Turizm Ulaşım, Anamur Zafer Turizm, Antalya Toros Turizm, As Bafra Turizm, İstanbul Kalesi, Istanbul Kalesi , As Mersin Turizm, Astur Kütahya Turizm, ATS Turizm, Aydın Turizm, Bafra Seyahat, Balıkesir Uludağ Turizm, Batı Antalya Seyahat, Ben Turizm, Best Van Turizm, Buzlu Turizm, Can Barış Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Cesur Bingöl Turizm, CSR Seyahat, Çanakkale Truva Turizm, Çankırı Güven Turizm, Çayırağası, Dadaş Turizm, Didim Seyahat, Doğu Karadeniz Ekspres, Doğu Kars Turizm, Doğuş Iğdır Turizm, Efe Tur, Ege Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Erbaa Seyahat, Erektaş Seyahat, Erzincan Başak Turizm, Es Turizm, Esadaş Turizm, Fethiye Seyahat, Fındıkkale Turizm, Gölhisar Turizm, Gülen Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Has Bingöl Turizm, Has Bulgaristan, Has Diyarbakır Turizm, Has Turizm, Hatay Birlik Turizm, Hatay Güney Turizm, Hatay Günsas Turizm, Hatay Nur Seyahat, Hedef Turizm, Huzur Turizm, Hatay Sas Turizm, Isparta Petrol Turizm, Iğdırlı Turizm, İnan Turizm, İsmail Ayaz, İstanbul Seyahat, İstanbul Kale Seyahat, İzmir Turizm, Jet Turizm, Kahta Petrol Turizm, Kamil Koç, Kanberoğlu Turizm, Kargı Turizm, Kent Turizm, Köksallar Seyahat, Kütahyalılar Turizm, Kırşehir Şanal Turizm, Lider Adana Seyahat, Lider Anatolia Turizm, Lider Siirt Turizm, Lüks Adana Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Lüks Elazığlılar Seyahat, Lüks Erova Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Lüks Gümüşhane Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Karaman Seyahat, Lüks Mersin Seyahat, Malatya Kernek Turizm, Mardin Seyahat, Mavi Karadeniz Turizm, Mermerler Seyahat, Mersin Köksal Turizm, Mersin Seyahat, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya Tur, Narlıca Seyahat, Nevşehirliler Seyahat, Nilüfer Turizm, Niğde Aydoğanlar Turizm, Niksarkale Turizm, Özkaymak, Öztur Turizm Hatay, Öz Diyarbakır, Öz Elbistan, Öz Erciş, Öz Sivas Seyahat, Özen Turizm, Özgül Bafra Turizm, Özlem Ardahan Turizm, Özlem Batman Turizm, Özlem Cizre Nuh Turizm, Özlem Diyarbakır Seyahat, Pamukkale Turizm, Safran Turizm, Sahil Gülü Turizm, Sahil Seyahat, Salihli Güven Turizm, Seç Turizm, Ses Turizm, Show Time Turizm, Siirt Baykan Jet Turizm, Siirt Has Turizm, Sonar Turizm, Star Batman Seyahat, Star Diyarbakır, Star Hakkari Turizm, Star Mardin Turizm, Süha Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Şimşek Seyahat, Tokat İmparator Turizm, Tokat Yıldızı, Topçam Turizm, Torosnet Seyahat, Tosya Seyahat, Trabzon Süzer Turizm, Turay Turizm, Turgutreis Turizm, Ulusoy Seyahat, Vangölü Turizm, Vanyolu Seyahat, Varan Turizm, Yaman Turizm, Yatağan Koop, Yeni Adana Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Yeni Barış Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Yeşil Artvin Ekspres, Yol Seyahat, Yükseller Aksaray Birlik.

X

Adresimiz : Torba Mahallesi, Rıza Anter Caddesi, 3012. Sokak No : 1, KONUM 48400 Bodrum / Muğla / TÜRKİYE

Bodrum Şehirlerarası
Otobüs Terminali

bodrum otogar foto

Hizmet Alanı

Şehirlerarası Otobüsler otobüs Dolmuşlar & Toplu Taşıma dolmuş Havalimanı Otobüsleri havalimanı otobus Otogardaki Taksiler taksi Otogardaki Otoparkımızotopark Elektrikli Araç Şarj akku Kent Kart - Muğla Kart kentkart Yeme & İçme / Alışveriş dükkanlar Eski Otogar - Toplu Taşıma Merkezieski otogar Eski Otogarların Fotoğraflarıeski otogar fotoları İletişim / Adres contact

Belediye Otobüsleri & Dolmuşlar
Hareket Saatleri & Güzergahları

Tüm Dolmuş Hatlarıyeni dolmuş Yeni Otogardan Hareket yeni dolmuş Eski Otogardan Hareket eski dolmuş

Bodrum İlçemiz Hakkında

Bodrum'un Adı Nereden Gelir? bodrum Nüfusu & Coğrafyası nufus Bodrum Mahalleleri mahalle Halikarnassos Tarihi tarih Görülmesi Gereken Tarihi Yerler gez

Site Haritası & Haberler
Haklarımız & Yönetmelik

Sitemizin Tüm İçeriği sitemap Yolcu Hakları yolcu hakları Hayvan Hakları hayvan hakları Ulaşım Haberleri news Yönetmelik yönetmelik

Sosyal Medya

Facebook Facebook YouTube YouTube Kanalımız Business Google Business

Diğer Diller

İngilizce eng Almanca de
Bodrum Otogar
İletişimcontact

şehirlerarası Otobüs Şirketleri

Bodrum'dan Hareket Saatleri

Bodrum Otogarından hemen hemen Türkiye'nin dört bir yanına gitmek için otobüs seferi ve otobüs bileti bulmak mümkündür.

Gelen ve giden yolcular için, yolcu etme ve yolcu karşılama peronları ve bekleme-oturma alanı üst kattadır.

Şehirlerarası otobüsler için "12 yazıhane" ve "20 Peron" bulunmaktadır.

Firmaların şehiriçi servisi yoktur.

Otogardan; Muttaş Belediye otobüsleri ve dolmuşları ile merkezdeki eski otogarın olduğu yere veya diğer yerlere ulaşmanız mümkün.

peron
peron
peron

Otogarda toplamda "12 Yazıhane" bulunmaktadır. Bazı yazıhanelerde birden çok otobüs firması temsil edilmektedir. Bu yazıhanelerden bilet alabilir veya fiyat sorabilirsiniz.
Firmaların ve yazıhanelerin telefon numaraları İletişim sayfamızda hepsi bir aradadır.

Ancak bizim sitemizde bilet satışı yoktur!

Bu yüzden size şehirlerarası otobüslerin hareket saatlerini, hangi firmanın nereye gittiğini ve en düşük-en yüksek fiyatlarını obilet.com sitesinden bir araya getirdik.
Bileti online almak isterseniz veya bilet fiyatlarının son durumunu görmek isterseniz obilet.com sitesinde bulabilirsiniz.

Dikkatinize : Hareket saatindeki gecikmelerden, bilet fiyatı değişikliklerinden, seferlerlerin kaldırılmasından, ek seferlerin konulmasından veya saatlerinin değiştirilmesinden sitemiz sorumlu değildir.

Bodrum'dan Hangi Firmayla Nereye Gidebilirsiniz & Hareket Saatleri

Son güncelleme : 30.12.2022


En düşük : 150.00 ₺  - En yüksek : 200.00 ₺

SaatFirmaNereye
04:00Pamukkaleİzmir Otogar
06:00Pamukkaleİzmir Otogar
07:00Pamukkaleİzmir Otogar
08:00Pamukkaleİzmir Otogar
08:00Kamil Koçİzmir Otogar
09:00Pamukkaleİzmir Otogar
09:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
09:00Kamil Koçİzmir Otogar
10:00Pamukkaleİzmir Otogar
10:00Kamil Koçİzmir Otogar
10:30İstanbul Kalesiİzmir Otogar
11:00Pamukaleİzmir Otogar
11:00VİBİzmir Otogar
11:00Metroİzmir Otogar
12:00Pamukaleİzmir Otogar
12:00Kamil Koçİzmir Otogar
13:00Pamukaleİzmir Otogar
13:00Kamil Koçİzmir Otogar
13:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
14:00Pamukaleİzmir Otogar
14:00Kamil Koçİzmir Otogar
14:15Efe Turİzmir Otogar
14:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
15:00Çanakkale Truvaİzmir Otogar
15:00Pamukaleİzmir Otogar
15:00Kamil Koçİzmir Otogar
15:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
16:00Metroİzmir Otogar
16:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
17:00Aydın Turizmİzmir Otogar
17:00Pamukaleİzmir Otogar
17:00Kamil Koçİzmir Otogar
17:30İstanbul Kalesiİzmir Otogar
17:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
18:00Pamukaleİzmir Otogar
18:30Bodrum - İzmir Koopİzmir Otogar (22 kişilik Minibüsler)
20:00Kale Seyahatİzmir Otogar
20:00VİBİzmir Otogar
20:00Pamukaleİzmir Otogar
20:00Kamil Koçİzmir Otogar
20:30Metroİzmir Otogar
21:00Varanİzmir Otogar
21:00Uludağİzmir Otogar
21:00Pamukaleİzmir Otogar
21:00Kamil Koçİzmir Otogar
22:30Pamukaleİzmir Otogar
23:00Pamukaleİzmir Otogar
23:30Kamil Koçİzmir Otogar


En düşük : 340.00 ₺  - En yüksek : 520.00 ₺

SaatFirmaNereye
08:00PamukkaleAtaşehir Dudullu - Esenler
10:00Kamil KoçAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
10:30İstanbul KalesiSultanbeyli - Alibeyköy - Esenler
11:00Metro TurizmSamandıra - Alibeyköy - Esenler
11:00PamukkaleAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
13:00Kamil KoçAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
15:00PamukkaleAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
16:00Kamil KoçSamandıra - Alibeyköy - Esenler
17:00Aydın TurizmAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
17:30İstanbul KalesiSultanbeyli - Alibeyköy - Esenler
20:00Kale SeyahatAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
20:00PamukkaleAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
20:00Kamil KoçAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
20:30MetroSamandıra - Alibeyköy - Esenler
21:00UludağAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
21:00VaranAtaşehir Otobüs Kalkış - Alibeyköy - Esenler
23:00PamukkaleAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler
23:30Kamil KoçAtaşehir Dudullu - Alibeyköy - Esenler


En düşük : 300.00 ₺  - En yüksek : 700.00 ₺

SaatFirmaNereye
05:00PamukkaleAnkara (Aşti)
10:00PamukkaleAnkara (Aşti)
12:30Ali Osman UlusoyAnkara (Aşti & Söğütözü)
14:00Metro TurizmAnkara (Aşti)
14:00Kamil KoçAnkara (Aşti)
18:00Kamil KoçAnkara (Aşti)
18:30Kamil KoçAnkara Aşti
18:30Ali Osman UlusoyAnkara (Aşti & Söğütözü)
19:00TopçamAnkara (Aşti)
20:00SESAnkara (Aşti)
20:00Kamil KoçAnkara (Aşti)
20:00VİBAnkara (Aşti)
21:00VaranAnkara (Aşti & Söğütözü)
22:00Isparta PetrolAnkara (Aşti)
23:00PamukkaleAnkara (Aşti)


En düşük : 360.00 ₺  - En yüksek : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00Isparta PetrolAdana Otogarı
11:00Dilmenler MardinAdana Otogarı
12:00Mardin SeyahatAdana Otogarı
12:00Star DiyarbakırAdana Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırAdana Otogarı
13:05Güney Akdeniz SeyahatAdana Otogarı
13:30Öz Gülaras TurizmAdana Otogarı
13:30AnkaAdana Otogarı
15:00Hatay CSRAdana Otogarı
16:00Seç TurizmAdana Otogarı
17:00Vip KahramanMaraşAdana Otogarı
17:30HAS TurizmAdana Otogarı
19:00KonturAdana Otogarı


Fiyat : 570.00 ₺

SaatFirmaNereye
13:30Öz Gülaras TurizmAdıyaman Otogarı
13:30AnkaAdıyaman Otogarı


En düşük : 260.00 ₺  - En yüksek : 300.00 ₺

SaatFirmaNereye
05:00PamukkaleAfyon Otogarı
10:00PamukkaleAfyon Otogarı
12:00PamukkaleAfyon Otogarı
12:30Ali Osman UlusoyAfyon Otogarı
14:00Metro TurizmAfyon Otogarı
14:00Kamil KoçAfyon Otogarı
18:00Kamil KoçAfyon Otogarı
18:30Ali Osman UlusoyAfyon Otogarı
19:00TopçamAfyon Otogarı
20:00Kamil KoçAfyon Otogarı
21:00VaranAfyon Otogarı
22:00Isparta PetrolAfyon Otogarı
23:00PamukkaleAfyon Otogarı


Fiyat : 700.00 ₺

SaatFirmaNereye
08:00Ağrı Seç TurizmAğrı Otogarı
08:00Patnos İtimatAğrı Otogarı


En düşük : 300.00 ₺  - En yüksek : 450.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırAksaray Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmAksaray Otogarı
08:00Aras TurizmAksaray Otogarı
08:00Patnos İtimatAksaray Otogarı
09:55Best VanAksaray Otogarı
10:00Van GölüAksaray Otogarı
11:00Elazığ MuratAksaray Otogarı
15:00SühaAksaray Otogarı
15:00Kamil KoçAksaray Otogarı
16:30Isparta PetrolAksaray Otogarı


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
19:00TopçamAmasya Otogarı


En düşük : 200.00 ₺  - En yüksek : 250.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:30PamukkaleAntalya Otogarı
10:30Kamil KoçAntalya Otogarı
13:05Güney Akdeniz SeyahatAntalya Otogarı
22:00Isparta PetrolAntalya Otogarı
22:00Akdeniz SeyahatAntalya Otogarı
23:00PamukkaleAntalya Otogarı
23:00Kamil KoçAntalya Otogarı


En düşük : 60.00 ₺  - En yüksek : 120.00 ₺

SaatFirmaNereye
05:00PamukkaleAydın Otogarı
07:30PamukkaleAydın Otogarı
07:50Bizim IğdırAydın Otogarı
08:00Aras TurizmAydın Otogarı
08:00Patnos İtimatAydın Otogarı
09:00Isparta PetrolAydın Otogarı
10:00Star BatmanAydın Otogarı
10:00Van GölüAydın Otogarı
11:00Dilmenler MardinAydın Otogarı
11:00Elazığ MuratAydın Otogarı
12:00PamukkaleAydın Otogarı
12:00Star DiyarbakırAydın Otogarı
12:30Ali Osman UlusoyAydın Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırAydın Otogarı
13:30Öz Gülaras TurizmAydın Otogarı
13:30AnkaAydın Otogarı
14:00Kamil KoçAydın Otogarı
14:00MetroAydın Otogarı
15:00SühaAydın Otogarı
15:00NUR TurizmAydın Otogarı
15:00Hatay CSRAydın Otogarı
15:00Kamil KoçAydın Otogarı
16:00Düzce GüvenAydın Otogarı
16:00Seç TurizmAydın Otogarı
17:00Vip KahramanMaraşAydın Otogarı
17:30HAS TurizmAydın Otogarı
18:00Kamil KoçAydın Otogarı
18:30Ali Osman UlusoyAydın Otogarı
19:00TopçamAydın Otogarı
20:00SESAydın Otogarı
20:00Kamil KoçAydın Otogarı
19:00PamukkaleAydın Otogarı


En düşük : 230.00 ₺  - En yüksek : 250.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleBalıkesir Otogarı
09:00Kamil KoçBalıkesir Otogarı
11:00VİBBalıkesir Otogarı
14:00PamukkaleBalıkesir Otogarı
14:15Efe TurBalıkesir Otogarı
15:00Kamil KoçBalıkesir Otogarı
17:00Aydın TurizmBalıkesir Otogarı


Fiyat : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
14:15Efe TurBartın Otogarı
18:00Kamil KoçBartın Otogarı


Fiyat : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
19:00Star BatmanBatman Otogarı


Fiyat : 360.00 ₺

SaatFirmaNereye
16:00Düzce GüvenBilecik Otogarı


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:55Best VanBingöl Otogarı
10:00Van GölüBingöl Otogarı


Fiyat : 750.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:55Best VanBitlis Otogarı
10:00Van GölüBitlis Otogarı


En düşük : 540.00 ₺  - En yüksek : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
14:15Efe TurBolu Otogarı
15:00Kamil KoçBolu Otogarı
20:00VİBBolu Otogarı
22:00Isparta Petrol TurizmBolu Otogarı


Fiyat : 210.00 ₺

SaatFirmaNereye
08:00PamukkaleBurdur Otogarı


En düşük : 260.00 ₺  - En yüksek : 360.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleBursa Otogarı
08:00PamukkaleBursa Otogarı
09:00Kamil KoçBursa Otogarı
10:30İstanbul KalesiBursa Otogarı
11:00Metro TurizmBursa Otogarı
11:00VİBBursa Otogarı
11:00PamukkaleBursa Otogarı
13:00Kamil KoçBursa Otogarı
14:15Efe TurBursa Otogarı
15:00PamukkaleBursa Otogarı
15:00Kamil KoçBursa Otogarı
16:00Kamil KoçBursa Otogarı
17:00Aydın TurizmBursa Otogarı
17:30İstanbul KalesiBursa Otogarı
20:00Kale SeyahatBursa Otogarı
20:00VİBBursa Otogarı
21:00UludağBursa Otogarı
21:00VaranBursa Otogarı
21:00PamukkaleBursa Otogarı
23:00PamukkaleBursa Otogarı
23:30Kamil KoçBursa Otogarı


En düşük : 329.00 ₺  - En yüksek : 340.00 ₺

SaatFirmaNereye
08:00Kamil KoçÇanakkale Otogarı
09:00PamukkaleÇanakkale Otogarı
15:00Çanakkale TruvaÇanakkale Otogarı
17:00PamukkaleÇanakkale Otogarı


En düşük : 469.00 ₺  - En yüksek : 530.00 ₺

SaatFirmaNereye
12:30Ali Osman UlusoyÇorum Otogarı
14:00Kamil KoçÇorum Otogarı
14:00MetroÇorum Otogarı
18:30Ali Osman UlusoyÇorum Otogarı
19:00TopçamÇorum Otogarı
20:00Kamil KoçÇorum Otogarı
21:00VaranÇorum Otogarı


En düşük : 85.00 ₺  - En yüksek : 200.00 ₺

SaatFirmaNereye
05:00PamukkaleDenizli Otogarı
07:30PamukkaleDenizli Otogarı
07:50Bizim IğdırDenizli Otogarı
08:00Aras TurizmDenizli Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmDenizli Otogarı
08:00Patnos İtimatDenizli Otogarı
09:00Isparta PetrolDenizli Otogarı
09:15PamukkaleDenizli Otogarı
10:00Star BatmanDenizli Otogarı
10:00Van GölüDenizli Otogarı
11:00Elazığ MuratDenizli Otogarı
11:00Dilmenler MardinDenizli Otogarı
12:00Mardin SeyahatDenizli Otogarı
12:00Star DiyarbakırDenizli Otogarı
12:00PamukkaleDenizli Otogarı
12:30Ali Osman UlusoyDenizli Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırDenizli Otogarı
13:00Yatağan KoopDenizli Otogarı (22 kişilik Midibüsler)
13:30Öz Gülaras TurizmDenizli Otogarı
13:30AnkaDenizli Otogarı
14:00Kamil KoçDenizli Otogarı
14:00MetroDenizli Otogarı
15:00NUR TurizmDenizli Otogarı
15:00SühaDenizli Otogarı
15:00Hatay CSRDenizli Otogarı
15:00Kamil KoçDenizli Otogarı
16:00Düzce GüvenDenizli Otogarı
16:00Seç TurizmDenizli Otogarı
16:30Isparta PetrolDenizli Otogarı
17:00Vip KahramanMaraşDenizli Otogarı
17:30HAS TurizmDenizli Otogarı
18:00Kamil KoçDenizli Otogarı
18:30Ali Oman UlusoyDenizli Otogarı
19:00KonturDenizli Otogarı
19:00TopçamDenizli Otogarı
19:00SESDenizli Otogarı
20:00Kamil KoçDenizli Otogarı
21:00VaranDenizli Otogarı
23:00PamukkaleDenizli Otogarı


En düşük : 600.00 ₺  - En yüksek : 630.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00Isparta Petrol TurizmDiyarbakır Otogarı
10:00Star BatmanDiyarbakır Otogarı
12:00Star DiyarbakırDiyarbakır Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırDiyarbakır Otogarı


En düşük : 540.00 ₺  - En yüksek : 630.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleDüzce Otogarı
14:15Efe TurDüzce Otogarı
16:00Düzce GüvenDüzce Otogarı
22:00Isparta Petrol TurizmDüzce Otogarı


Fiyat : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:55Best VanElazığ Otogarı
10:00Van GölüElazığ Otogarı
11:00Elazığ MuratElazığ Otogarı


En düşük : 460.00 ₺  - En yüksek : 499.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırErzinan Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmErzinan Otogarı
08:00Aras TurizmErzinan Otogarı
08:00Patnos İtimatErzinan Otogarı


En düşük : 390.00 ₺  - En yüksek : 499.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırErzurum Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmErzurum Otogarı
08:00Aras TurizmErzurum Otogarı
08:00Patnos İtimatErzurum Otogarı


En düşük : 399.00 ₺  - En yüksek : 400.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:00PamukkaleEskişehir Otogarı (İzmir-Uşak-Kütahya üzerinden)
12:00PamukkaleEskişehir Otogarı (İzmir-Uşak-Kütahya üzerinden)
12:00Kamil KoçEskişehir Otogarı (İzmir-Uşak-Kütahya üzerinden)
12:00PamukkaleEskişehir Otogarı (Yatağan-Aydın-Denizli üzerinden)
21:00Kamil KoçEskişehir Otogarı (İzmir-Uşak-Kütahya üzerinden)
22:30PamukkaleEskişehir Otogarı (İzmir-Uşak-Kütahya üzerinden)


En düşük : 420.00 ₺  - En yüksek : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00Isparta Petrol TurizmGaziantep Otogarı
10:00Star BatmanGaziantep Otogarı
11:00Dilmenler MardinGaziantep Otogarı
12:00Mardin SeyahatGaziantep Otogarı
12:00Star DiyarbakırGaziantep Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırGaziantep Otogarı
16:00Seç TurizmGaziantep Otogarı


En düşük : 600.00 ₺  - En yüksek : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
12:30Ali Osman UlusoyGiresun Otogarı
14:00MetroGiresun Otogarı
14:00Kamil KoçGiresun Otogarı


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
15:00NUR TurizmHatay Otogarı
15:00Hatay CSRHatay Otogarı
17:30HAS TurizmHatay Otogarı


En düşük : 340.00 ₺  - En yüksek : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
13:05Güney Akdeniz SeyahatMersin Otogarı
13:30AnkaMersin Otogarı
13:30Öz Gülaras TurizmMersin Otogarı
17:30HAS TurizmMersin Otogarı
19:00KonturMersin Otogarı


Fiyat : 590.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırDörtyol (Iğdır) Otobüs Kalkış-Varış Noktası / Iğdır Otogarı / Doğubeyazıt Otogarı
08:00Aras TurizmDörtyol (Iğdır) Otobüs Kalkış-Varış Noktası / Iğdır Otogarı / Şerur (Nahcivan) Otobüs Kalkış-Varış Noktası


En düşük : 170.00 ₺  - En yüksek : 220.00 ₺

SaatFirmaNereye
08:00PamukkaleIsparta Otogarı
09:00Isparta PetrolIsparta Otogarı
10:00Star BatmanIsparta Otogarı
11:00Dilmenler MardinIsparta Otogarı
12:00Mardin SeyahatIsparta Otogarı
13:00Öz Gülaras TurizmIsparta Otogarı
16:30Isparta PetrolIsparta Otogarı
22:00Isparta PetrolIsparta Otogarı


Fiyat : 680.00 ₺

SaatFirmaNereye
15:00Kamil KoçKarabük Otogarı


Fiyat : 450.00 ₺

SaatFirmaNereye
19:00KonturKaraman Otogarı


Fiyat : 580.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırKars Otogarı
08:00Aras TurizmKars Otogarı


Fiyat : 720.00 ₺

SaatFirmaNereye
15:00Kamil KoçKastamonu Otogarı


En düşük : 350.00 ₺  - En yüksek : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırKayseri Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmKayseri Otogarı
08:00Aras TurizmKayseri Otogarı
08:00Patnos İtimatKayseri Otogarı
09:55Best VanKayseri Otogarı
10:00Van GölüKayseri Otogarı
11:00Elazığ MuratKayseri Otogarı
15:00Kamil KoçKayseri Otogarı
15:00SühaKayseri Otogarı
16:30Isparta PetrolKayseri Otogarı


En düşük : 399.00 ₺  - En yüksek : 500.00 ₺

SaatFirmaNereye
14:00Kamil KoçKırıkkale Otogarı
18:30Ali Osman UlusoyKırıkkale Otogarı
19:00TopçamKırıkkale Otogarı
20:00Kamil KoçKırıkkale Otogarı
20:00SESKırıkkale Otogarı


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
20:00Kale SeyahatKırklareli Otogarı


En düşük : 530.00 ₺  - En yüksek : 550.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleKocaeli Otogarı
09:00Kamil KoçKocaeli Otogarı
11:00VİBKocaeli Otogarı
14:15Efe TurKocaeli Otogarı
15:00Kamil KoçKocaeli Otogarı
20:00VİBKocaeli Otogarı
21:00PamukkaleKocaeli Otogarı


En düşük : 240.00 ₺  - En yüksek : 330.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırKonya Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmKonya Otogarı
08:00Aras TurizmKonya Otogarı
08:00Patnos İtimatKonya Otogarı
09:00Isparta PetrolKonya Otogarı
10:00Star BatmanKonya Otogarı
10:00Van GölüKonya Otogarı
11:00Dilmenler MardinKonya Otogarı
11:00Elazığ MuratKonya Otogarı
12:00Mardin SeyahatKonya Otogarı
13:30Öz Gülaras TurizmKonya Otogarı
13:30AnkaKonya Otogarı
15:00Kamil KoçKonya Otogarı
15:00SühaKonya Otogarı
15:00Hatay CSRKonya Otogarı
16:00Seç TurizmKonya Otogarı
16:30Isparta PetrolKonya Otogarı
17:00Vip KahramanMaraşKonya Otogarı
17:30HAS TurizmKonya Otogarı
18:30Lüks AkselKonya Otogarı
19:00KonturKonya Otogarı


En düşük : 320.00 ₺  - En yüksek : 350.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:00PamukkaleKütahya Otogarı
12:00Kamil KoçKütahya Otogarı
12:00PamukkaleKütahya Otogarı (İzmir-Uşak üzerinden)
12:00PamukkaleKütahya Otogarı (Yatağan-Aydın-Denizli üzerinden)
16:00Düzce GüvenKütahya Otogarı
20:00BuzluKütahya Otogarı
21:00Kamil KoçKütahya Otogarı
22:30PamukkaleKütahya Otogarı (İzmir-Uşak üzerinden)


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:55Best VanMalatya Otogarı
10:00VangölüMalatya Otogarı
11:00Elazığ MuratMalatya Otogarı


En düşük : 155.00 ₺  - En yüksek : 220.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00Kamil KoçManisa Otogarı
10:30İstanbul KalesiManisa Otogarı
11:00VİBManisa Otogarı
11:00MetroManisa Otogarı
14:15Efe TurManisa Otogarı
15:00Kamil KoçManisa Otogarı
16:00MetroManisa Otogarı
17:00Aydın TurizmManisa Otogarı
20:00VİBManisa Otogarı
21:00UludağManisa Otogarı


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
13:30AnkaKahramanmaraş Otogarı
13:30Öz Gülaras TurizmKahramanmaraş Otogarı
17:00Vip KahramanMaraşKahramanmaraş Otogarı
19:00KonturKahramanmaraş Otogarı


Fiyat : 700.00 ₺

SaatFirmaNereye
11:00Dilmeler MardinMardin Otogarı
12:00Mardin SeyahatMardin Otogarı


Sadece Muttaş - Belediye Otobüsleri

Fiyat :
Kent Kartlı : İndirimli 50,95 ₺ - Sivil 65,90 ₺
2D Muğla Kart 95,00 ₺

Muğla Kent Kart sahibi olmayanlar : 95,00 ₺

SaatFirmaNereye


Fiyat : 750.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:55Best VanMuş Otogarı
10:00VangölüMuş Otogarı


En düşük : 280.00 ₺  - En yüksek : 450.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırNevşehir Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmNevşehir Otogarı
08:00Aras TurizmNevşehir Otogarı
08:00Patnos İtimatNevşehir Otogarı
10:00VangölüNevşehir Otogarı
11:00Elazığ MuratNevşehir Otogarı
15:00Kamil KoçNevşehir Otogarı
16:30Isparta Petrol TurizmNevşehir Otogarı


Fiyat : 480.00 ₺

SaatFirmaNereye
15:00SühaNiğde Otogarı


En düşük : 600.00 ₺  - En yüksek : 630.00 ₺

SaatFirmaNereye
12:30Ali Osman UlusoyOrdu Otogarı
14:00MetroOrdu Otogarı
14:00Kamil KoçOrdu Otogarı


En düşük : 350.00 ₺  - En yüksek : 550.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00Isparta PetrolOsmaniye Otogarı
10:00Star BatmanOsmaniye Otogarı
11:00Dilmenler MardinOsmaniye Otogarı
12:00Mardin SeyahatOsmaniye Otogarı
12:00Star DiyarbakırOsmaniye Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırOsmaniye Otogarı
13:30Öz Gülaras TurizmOsmaniye Otogarı
13:30AnkaOsmaniye Otogarı
16:00Seç TurizmOsmaniye Otogarı
17:00Vip KahramanMaraşOsmaniye Otogarı
17:00BEN TurizmOsmaniye Otogarı
19:00KonturOsmaniye Otogarı


Fiyat : 699.00 ₺

SaatFirmaNereye
14:00Kamil KoçRize Otogarı


En düşük : 500.00 ₺  - En yüksek : 510.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleSakarya Otogarı
09:00Kamil KoçSakarya Otogarı
11:00VİBSakarya Otogarı
14:15Efe TurSakarya Otogarı
15:00Kamil KoçSakarya Otogarı
16:00Düzce GüvenSakarya Otogarı
20:00VİBSakarya Otogarı
21:00PamukkaleSakarya Otogarı


En düşük : 569.00 ₺  - En yüksek : 580.00 ₺

SaatFirmaNereye
12:30Ali Osman UlusoySamsun Otogarı
14:00Kamil KoçSamsun Otogarı
14:00MetroSamsun Otogarı
18:30Ali Osman UlusoySamsun Otogarı
20:00Kamil KoçSamsun Otogarı
21:00VaranSamsun Otogarı


En düşük : 440.00 ₺  - En yüksek : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
07:50Bizim IğdırSivas Otogarı
08:00Ağrı Seç TurizmSivas Otogarı
08:00Aras TurizmSivas Otogarı
08:00Patnos İtimatSivas Otogarı
15:00Kamil KoçSivas Otogarı


En düşük : 450.00 ₺  - En yüksek : 540.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00Isparta PetrolŞanlıurfa Otogarı
10:00Star BatmanŞanlıurfa Otogarı
11:00Dilmenler MardinŞanlıurfa Otogarı
12:00Star DiyarbakırŞanlıurfa Otogarı
12:00Mardin SeyahatŞanlıurfa Otogarı
12:30Özlem DiyarbakırŞanlıurfa Otogarı


Fiyat : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
11:00Dilmeler MardinŞırnak Otobus Kalkış-Varış Noktası
12:00Mardin SeyahatŞırnak Otobus Kalkış-Varış Noktası


En düşük : 410.00 ₺  - En yüksek : 420.00 ₺

SaatFirmaNereye
08:00Kamil KoçTekirdağ Otogarı
09:00PamukkaleTekirdağ Otogarı
15:00Çanakkale TruvaTekirdağ Otogarı
17:00PamukkaleTekirdağ Otogarı


Fiyat : 700.00 ₺

SaatFirmaNereye
19:00TopçamTokat Otogarı


En düşük : 630.00 ₺  - En yüksek : 679.00 ₺

SaatFirmaNereye
12:30Ali Osman UlusoyTrabzon Otogarı
14:00MetroTrabzon Otogarı
14:00Kamil KoçTrabzon Otogarı


Fiyat : 300.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:00PamukkaleUşak Otogarı
10:00PamukkaleUşak Otogarı
12:00PamukkaleUşak Otogarı
12:00Kamil KoçUşak Otogarı
21:00Kamil KoçUşak Otogarı
22:30PamukkaleUşak Otogarı


Fiyat : 800.00 ₺

SaatFirmaNereye
09:55Best VanVan Otogarı
10:00VangölüVan Otogarı


En düşük : 450.00 ₺  - En yüksek : 470.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleYalova Otogarı
09:00Kamil KoçYalova Otogarı
11:00VİBYalova Otogarı
14:15Efe TurYalova Otogarı
15:00Kamil KoçYalova Otogarı
20:00VİBYalova Otogarı
21:00PamukkaleYalova Otogarı


Fiyat : 600.00 ₺

SaatFirmaNereye
20:00SESYozgat Otogarı


En düşük : 640.00 ₺  - En yüksek : 650.00 ₺

SaatFirmaNereye
06:00PamukkaleZonguldak Otogarı
16:00Düzce GüvenZonguldak Otogarı

Bagaj Taşıma Kuralları

Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre her bir koltuğun bagaj limiti 30 kg ile sınırlıdır. 30 kg üzeri bagajlarınız ek ücrete tabidir. Bagajlar; yolcuların biletlerinde gösterilen koltuk numaralarına göre etiketlenir.
Standart bagaj kategorisine yorgan, canlı hayvan, elektronik eşyalar vb. girmiyor. Bagaj içinde ayrıca yağ ve turşu gibi dökülecek gıdalar da taşınamıyor.
Tehlike yaratabilecek yanıcı, yakıcı, parlayıcı ve patlayıcı ve benzeri nitelikteki yolcu eşyası, kargosu ve bagajı bagaj bölümü de dahil olmak üzere taşınamaz.
DİKKAT ! Limit üstü bagajlar diğer yolcuların bagajları da göz önünde bulundurularak bagaj kapasitesine göre alınabiliyor.