* TR   |   EN   |   DE
Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali Bodrumda otobüs şirketleri, Bodrum Otobüs Firmaları telefon numaraları, Bodrum Otogar Otobüs Firmaları, Bodrum Otogarından diğer İllere Otobüs Fiyatları, Otobüs Ücretleri, Yeni Otogar, Otogar , Garaj, Terminal, Şehirlerarası Otobüs, Otobüs Firmaları, Otobüs Şirketleri, Otobüs Saatleri, Dolmuş Saatleri, Toplu Taşıma, Intercity Bus Company, Linienbus Firmen, Fernbus, Adıyaman Anka Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Adıyaman Gülaras Turizm, Ak Turizm, Aksu Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm Ali Osman Ulusoy Amasya İtimat Turizm Anadolu Tufanbeyli Turizm, Anadolu Turizm Ulaşım, Anamur Zafer Turizm, Antalya Toros Turizm, As Bafra Turizm, İstanbul Kalesi, Istanbul Kalesi , As Mersin Turizm, Astur Kütahya Turizm, ATS Turizm, Aydın Turizm, Bafra Seyahat, Balıkesir Uludağ Turizm, Batı Antalya Seyahat, Ben Turizm, Best Van Turizm, Buzlu Turizm, Can Barış Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Cesur Bingöl Turizm, CSR Seyahat, Çanakkale Truva Turizm, Çankırı Güven Turizm, Çayırağası, Dadaş Turizm, Didim Seyahat, Doğu Karadeniz Ekspres, Doğu Kars Turizm, Doğuş Iğdır Turizm, Efe Tur, Ege Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Erbaa Seyahat, Erektaş Seyahat, Erzincan Başak Turizm, Es Turizm, Esadaş Turizm, Fethiye Seyahat, Fındıkkale Turizm, Gölhisar Turizm, Gülen Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Has Bingöl Turizm, Has Bulgaristan, Has Diyarbakır Turizm, Has Turizm, Hatay Birlik Turizm, Hatay Güney Turizm, Hatay Günsas Turizm, Hatay Nur Seyahat, Hedef Turizm, Huzur Turizm, Hatay Sas Turizm, Isparta Petrol Turizm, Iğdırlı Turizm, İnan Turizm, İsmail Ayaz, İstanbul Seyahat, İstanbul Kale Seyahat, İzmir Turizm, Jet Turizm, Kahta Petrol Turizm, Kamil Koç, Kanberoğlu Turizm, Kargı Turizm, Kent Turizm, Köksallar Seyahat, Kütahyalılar Turizm, Kırşehir Şanal Turizm, Lider Adana Seyahat, Lider Anatolia Turizm, Lider Siirt Turizm, Lüks Adana Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Lüks Elazığlılar Seyahat, Lüks Erova Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Lüks Gümüşhane Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Karaman Seyahat, Lüks Mersin Seyahat, Malatya Kernek Turizm, Mardin Seyahat, Mavi Karadeniz Turizm, Mermerler Seyahat, Mersin Köksal Turizm, Mersin Seyahat, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya Tur, Narlıca Seyahat, Nevşehirliler Seyahat, Nilüfer Turizm, Niğde Aydoğanlar Turizm, Niksarkale Turizm, Özkaymak, Öztur Turizm Hatay, Öz Diyarbakır, Öz Elbistan, Öz Erciş, Öz Sivas Seyahat, Özen Turizm, Özgül Bafra Turizm, Özlem Ardahan Turizm, Özlem Batman Turizm, Özlem Cizre Nuh Turizm, Özlem Diyarbakır Seyahat, Pamukkale Turizm, Safran Turizm, Sahil Gülü Turizm, Sahil Seyahat, Salihli Güven Turizm, Seç Turizm, Ses Turizm, Show Time Turizm, Siirt Baykan Jet Turizm, Siirt Has Turizm, Sonar Turizm, Star Batman Seyahat, Star Diyarbakır, Star Hakkari Turizm, Star Mardin Turizm, Süha Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Şimşek Seyahat, Tokat İmparator Turizm, Tokat Yıldızı, Topçam Turizm, Torosnet Seyahat, Tosya Seyahat, Trabzon Süzer Turizm, Turay Turizm, Turgutreis Turizm, Ulusoy Seyahat, Vangölü Turizm, Vanyolu Seyahat, Varan Turizm, Yaman Turizm, Yatağan Koop, Yeni Adana Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Yeni Barış Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Yeşil Artvin Ekspres, Yol Seyahat, Yükseller Aksaray Birlik.

X

Torba Mahallesi, Rıza Anter Caddesi, 3012. Sokak No : 1, KONUM 48400 Bodrum / Muğla / TÜRKİYE

Bodrum Şehirlerarası
Otobüs Terminali

bodrum otogar foto

Hizmet Alanı

Şehirlerarası Otobüsler otobüs Toplu Taşıma & Dolmuşlar dolmuş Havalimanı Otobüsleri havalimanı otobus Taksi taksi Otopark - Park İmkanıotopark Elektrikli Araç Şarj akku Kent Kart - Muğla Kart kentkart Yeme & İçme / Alışveriş dükkanlar Eski Bodrum Otogar eski otogar İletişim / Adres contact

Muttaş
Belediye Otobüslerinin & Dolmuşlarının
Hareket Saatleri & Güzergahları

Bodrum Otogarından yeni dolmuş Merkezden - Eski Otogardan eski dolmuş

Bodrum İlçemiz Hakkında

Bodrum'un Adı Nereden Gelir? bodrum Nüfusu & Coğrafyası nufus Bodrum Mahalleleri mahalle Halikarnassos Tarihi tarih Görülmesi Gereken Tarihi Yerler gez

Site Haritası & Haberler
Haklarımız & Yönetmelik

Sitemizin Tüm İçeriği sitemap Yolcu Hakları yolcu hakları Hayvan Hakları hayvan hakları Ulaşım Haberleri news Yönetmelik yönetmelik
Bodrum Otogar
İletişimcontact

şehirlerarası Otobüs Şirketleri

Bodrum'dan Hareket Saatleri

Bodrum Otogarından hemen hemen Türkiye'nin dört bir yanına gitmek için otobüs seferi ve otobüs bileti bulmak mümkündür.
Ancak bu sitede bilet satışı yoktur!

Saat Şirket Gittiği Yerler
02:00 Metro •İstanbul (Samandıra)
04:00 Pamukkale •Söke •İzmir
06:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Balıkesir •Bursa •Gemlik •Orhangazi •Yalova •Gölcük •Değirmendere •Karamürsel •İzmit (Kocaeli) •Sakarya (Adapazarı) •Düzce •Akçakoca •Alaplı •KDZ-Ereğli •Kozlu •Zonguldak
06:30 Metro •İstanbul (Samandıra)
07:30 Yatağan Koop •Çine •Aydın •Nazilli •Denizli
07:50 Aras •Akşehir •Konya •Aksaray •Nevşehir •Kayseri •Şarkışla •Sivas •Erzincan •Erzurum •Pasinler •Köklüköy •Horosan •Sarıkamış •Selim •Kars •Kağızman •Iğdır Tuzluca •Iğdır Dörtyol •Nahçıvan
07:50 Bizim Iğdır •Denizli
07:50 Aras •Denizli
08:00 Iğdırlı Turizm •Denizli
08:00 Yatağan Koop •Kale •Tavas •Burdur •Isparta
08:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •Çanakkale
08:00 Patnos İtimat •Denizli •Çaldıran •Ağrı
08:00 Ağrı Ses •Milas •Söke •Aydın •Nazilli •Denizli •Dinar •Çay •Konya •Aksaray •Nevşehir •Kayseri •Sivas •Erzincan •Erzurum •Pasinler •Horosan •Eleşkirt •Ağrı •Taşlıçay •Diyadin •Doğu Beyazıt
08:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Bursa •Gebze •İstanbul (Esenler) •Çerkezköy •Kapaklı •Saray •Vize
09:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Ayvalık •Burhaniye •Edremit •Akçay •Altınoluk •Küçükkuyu •Ezine •Keşan •Çanakkale •Çanakkale (İskele) •Gelibolu •Eceabat •Tekirdağ
09:00 Isparta Petrol •Çine •Aydın •Nazilli •Sarayköy •Denizli •Çardak •Dazkırı •Dinar •Isparta •Eğirdir •Beyşehir •Konya •Konya-Ereğli •Şarkikaraağaç •Pozantı •Adana •Osmaniye •Birecik •Gaziantep •Diyarbakır •Şanlı Urfa •Nizip
09:30 Kamil Koç •Aydın •Denizli•Manavgat •Alanya
09:30 Pamukkale •Antalya
09:55 Best Van •Darende •Bingöl •Bitlis
10:00 Van Gölü •Denizli •Çay •Darende •Bingöl •Bitlis
10:00 Star Batman •Denizli •Isparta •Beyşehir •Karapınar •Konya-Ereğli •Pozantı •Ulukışla •Ceyhan •Osmaniye •Adana •Düziçi •Kömürler •Nurdağ •Gaziantep •Şanlı Urfa •Silvan •Çarıklı •Siverek •Diyarbakır •Bismil •Batman
10:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler) •Antalya
10:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Afyon •Uşak •Polatlı •Ankara
10:30 VIB •Bursa
11:00 Metro •Bursa
11:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •Balıkesir •Bursa •İzmit (Kocaeli) •Aydın •Denizli •Ankara
11:00 Dilmenler Mardin •Dazkırı •Denizli •Beyşehir •Adana •Ceyhan •Birecik •Cizre
11:00 Asya Tur
(Sezonda)
•Milas •Söke •Kuşadası •İzmir •Manisa •Balıkesir •Susurluk •Bursa •Gemlik •Orhangazi •Yalova •Karamürsel •Değirmendere •Yüzbaşılar •Gölcük •Seymen(İzmit) •Başiskele •Yuvacık Sapak •İzmit (Kocaeli) •Sakarya (Adapazarı)
11:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Bursa •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler)
11:00 Elazığ Murat •Denizli •Konya •Aksaray •Nevşehir •Gürün •Kayseri •Darende •Malatya •Elazığ
12:00 Mardin Seyahat •Beyşehir •Adana •Ceyhan •Cizre
12:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir
12:00 Star Diyarbakır •Didim •Denizli •Çay •Akşehir •Ilgın •Konya •Karapınar •Konya-Ereğli •Adana •Gaziantep •Osmaniye •Şanlı Urfa •Silvan •Siverek •Diyarbakır
12:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Eskişehir •Kütahya •Uşak
12:30 Ali Osman Ulusoy •Aydın •Ankara (Aşti) •Ankara (Söğütözü) •Akçaabat •Sandıklı •Afyon •Beşikdüzü •Bulancak •Çarşamba •Çarşıbaşı •Çorum •Denizli •Fatsa •Giresun •Ordu •Samsun •Trabzon
12:30 Özlem Diyarbakır •Denizli •Çay •Adana
13:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Bursa •Gebze •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler)
13:00 Güney Akdeniz •Adana •Ceyhan
13:30 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •Bursa •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler)
13:30 Efe Tur •Bursa •Değirmendere •Bolu •Çaycuma •Çaydeğirmeni
13:30 Öz Gülaras •Denizli •Beyşehir •Adana
13:30 Anka •Denizli •Beyşehir •Adana
14:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Biga •Balıkesir •Bandırma •Karacabey
14:00 Kamil Koç •Aydın •Denizli •Ankara
14:00 Metro •Söke •Aydın •Nazilli •Denizli •Afyon •Ankara •Kırıkkale •Çorum •Samsun •Çarşamba •Giresun •Ordu •Ünye •Trabzon
15:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Denizli
15:00 Hatay CSR •Denizli •Adana
15:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •Balıkesir •Bursa •İzmit (Kocaeli) •Aydın •Denizli •Manavgat •Alanya
15:00 Yatağan Koop •Kale •Tavas •Denizli
16:00 Metro •Söke •İzmir •Manisa •Bursa •Gebze •İstanbul (Samandıra) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Bayrampaşa)
16:00 Seç •Denizli •Adana
16:00 Nur •Denizli •Ceyhan
16:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •Balıkesir •Bursa •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler)
16:00 Düzce Güven •Milas •Söke •Aydın •Nazilli •Denizli •Afyon •Kütahya •Bozüyük •Bilecik •Adapazarı •Hendek •Düzce •Akçakoca •Alaplı •KZD-Ereğli •Kozlu •Zonguldak
16:30 Isparta Petrol •Kale •Tavas •Denizli •Dazkırı •Dinar •Isparta •Eğirdir •Beyşehir •Konya •Şarkikaraağaç •Aksaray •Nevşehir •Kayseri
17:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Ayvalık •Burhaniye •Edremit •Akçay •Altınoluk •Küçükkuyu •Ezine •Keşan •Çanakkale •Çanakkale (İskele) •Gelibolu •Tekirdağ
17:00 Kahramanmaraş •Denizli •Çay •Adana •Ceyhan
17:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir
17:00 Ben Turizm •Söke •Aydın •Nazilli •Sarayköy •Denizli •Dinar •Konya •Konya-Ereğli •Akşehir •Osmaniye •Adana •Nizip •Gaziantep
17:00 Nilüfer •Çerkezköy •Çorlu
17:30 İstanbul Kalesi •Bursa
17:30 Has Turizm •Milas •Söke •Aydın •Nazilli •Sarayköy •Denizli •Dinar •Çay •Akşehir •Ilgın •Kadınhanı •Konya-Ereğli •Karapınar •Konya •Tarsus •Mersin •Adana •Ceyhan •Erzin •Dörtyol •Payas •Denizciler •İskenderun •Belen •Topboğazı •Hatay
18:00 Pamukkale •Söke •İzmir
18:00 Kale Seyahat •Milas •Söke •Kuşadası •Selçuk •İzmir •Balıkesir •Mustafakemalpaşa •Bursa •Gebze •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler) •Silivri •Çorlu •Lüleburgaz •Babaeski •Kırklareli
18:30 Lüks Aksel •Denizli •Dinar •Çay •Sultandağı •Akşehir •Ilgın •Kadınhanı •Konya
19:00 Kontur •Dazkırı •Denizli •Çay •Adana
19:00 Topçam •Denizli •Afyon •Çorum
19:00 VIB •Bursa
20:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler) •Manavgat •Alanya •Aydın •Denizli •Ankara •Bandırma
20:00 Pamukkale •Söke •İzmir •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler)
20:00 Buzlu •Bilecik •Bozüyük
20:00 Ses •Denizli
20:30 Metro •Söke •İzmir •Bursa •Gebze •İstanbul (Samandıra) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Bayrampaşa)
21:00 Pamukkale •İzmir •Bursa •Gemlik •Orhangazi •Yalova •Gölcük •Değirmendere •Karamürsel •İzmit (Kocaeli) •Sakarya (Adapazarı)
21:00 Balıkesir Uludağ •Bursa
21:00 Varan •Söke •İzmir •Bursa •İstanbul (Esenler) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Ataşehir) •Denizli •Ankara (Aşti) •Ankara (Söğütözü)
21:00 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir
22:00 Anadolu Seyahat •Afyon •Uşak •Polatlı •Ankara
22:00 Isparta Petrol •Isparta •Afyon •Bayat (Afyon) •Korkuteli •Antalya •Çalkaya/Pınarlı(Antalya havalimanı)
22:00 Pamukkale •Söke •İzmir •Ankara
22:00 Isparta Petrol •Polatlı •Ankara
22:30 Pamukkale •Söke •İzmir •Kütahya •Uşak •Eskişehir
23:00 Pamukkale •Çine •Aydın •Denizli •Afyon •Polatlı •Ankara •Antalya •Serik •Manavgat •Alanya
23:00 Nilüfer •Bursa
23:00 Kamil Koç •Antalya
23:30 Kamil Koç •İzmir Otogar Tesis •İzmir •Bursa •İstanbul (Dudullu) •İstanbul (Alibeyköy) •İstanbul (Esenler) •Bandırma

Bodrum'un Türkiye haritasındaki yeri

Bodrum

Şehirlerarası otobüs terminalimiz, 25 Haziran 2021 'den itibaren, Bodrum Merkezine 5 km uzaklıktaki Torba kavşağında yeni yerinde hizmete başlamıştır.

Şehirlerarası otobüsler için "21 Peron" bulunmaktadır.

Firmaların şehiriçi servisi yoktur.

Otogardan; Muttaş Belediye otobüsleri ve dolmuşları ile merkezdeki eski otogarın olduğu yere veya diğer yerlere ulaşmanız mümkün.

peron
peron
peron

Hes Kodu ve PCR test şartı yok, MASKE zorunlu.

2 Mart 2022 'de alınan normalleşme kararları doğrultusunda HES kodu uygulaması kaldırıldı.
Artık kişilerden, otobüs veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirler arası seyahatlerde HES kodu ve PCR testi ile tarama istenmeyecek.
Ancak otobüslerde ve toplu taşımalarda maske kullanımı zorunluluğu devam ediyor.

Otobüs Firmaları

Aşağıdakiler; sadece BİLGİLENDİRME amaçlıdır ve Bodrum'da yazıhanesi bulunan firmaları ve telefon numaralarını içermektedir.

Ofis

Otogarımızda toplamda "12 Yazıhane" bulunmaktadır.
Bu yazıhanelere sağdan sola doğru sıra verilmiş, altlarına da "Yazıhane Tabelasında" bulunan otobüs şirketlerinin ortaklaşa kullandıkları telefon numaraları yazılmıştır.
Tabelada bulunan otobüs şirketi - şirketleri hakkında bilgi veya bilet almak için bu numaraları arayabilirsiniz!

1. Yazıhane

0.252. 316 04 68

peron

2. Yazıhane

0.850. 333 35 35   -  0.252. 316 13 69

peron

3. Yazıhane

0.252. 313 22 33   -  0.252. 316 25 60

peron

4. Yazıhane

0.252. 313 16 62   -  0.252. 316 23 72

peron

5. Yazıhane

0.252. 367 12 59

peron

6. Yazıhane

0.252. 367 22 23   -  0.252. 313 43 03

peron

7. Yazıhane

0.252. 316 15 09   -  0.252. 316 32 50

peron

8. Yazıhane

0.252. 313 50 57   -  0.555. 974 30 81

peron

9. Yazıhane

Boş - Henüz bir firma yok.

peron

10. Yazıhane

0.252. 316 78 49

peron

11. Yazıhane

0.252. 313 48 00   -  0.252. 316 36 04

peron

12. Yazıhane

Boş - Henüz bir firma yok.

peron

Bagaj Taşıma Kuralları

Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre her bir koltuğun bagaj limiti 30 kg ile sınırlıdır. 30 kg üzeri bagajlarınız ek ücrete tabidir. Bagajlar; yolcuların biletlerinde gösterilen koltuk numaralarına göre etiketlenir.
Standart bagaj kategorisine yorgan, canlı hayvan, elektronik eşyalar vb. girmiyor. Bagaj içinde ayrıca yağ ve turşu gibi dökülecek gıdalar da taşınamıyor.
Tehlike yaratabilecek yanıcı, yakıcı, parlayıcı ve patlayıcı ve benzeri nitelikteki yolcu eşyası, kargosu ve bagajı bagaj bölümü de dahil olmak üzere taşınamaz.
DİKKAT ! Limit üstü bagajlar diğer yolcuların bagajları da göz önünde bulundurularak bagaj kapasitesine göre alınabiliyor.


sayfa yükleniyor...